direct naar inhoud van 9.1 Overleg ex artikel 3.1.1 Besluit ruimtelijke ordening (Bro)
Plan: Transvaalplein e.o. 2008, 1e herziening
Status: onherroepelijk
Plantype: bestemmingsplan
IMRO-idn: NL.IMRO.0855.BSP2008033-e001

9.1 Overleg ex artikel 3.1.1 Besluit ruimtelijke ordening (Bro)

Het voorontwerpbestemmingsplan is op 9 oktober 2008 besproken tijdens het periodiek overleg met provincie en Rijk. De vertegenwoordigers van die beide overheden hebben tijdens dit overleg reeds aangegeven van oordeel te zijn dat het plan hun belangen niet raakt. Het voorontwerp is hen desondanks veiligheidshalve nagezonden. Waterschap De Dommel heef bij brief van 9 december 2008 een voorlopig positief wateradvies afgegeven, maar heeft bij die gelegenheid wel aangegeven graag een exemplaar van het voorontwerp toegezonden te krijgen. Gelet op het vorenstaande is het voorontwerp uiteindelijk verzonden aan:

Instantie   Datum verzending   Datum ontvangst reactie   Opmerkingen?  
Provincie Noord-Brabant,
Directie Ruimtelijke Ontwikkeling en Handhaving
 
26 februari 2009   26 maart 2009   nee  
Inspectie-VROM, regio Zuid   26 februari 2009   3 april 2009   nee  
Waterschap De Dommel
 
26 februari 2009   30 maart 2009   ja  
Kamer van Koophandel
 
26 februari 2009   niet ontvangen   nee  
Nederlandse Gasunie   26 februari 2009   3 maart 2009   nee  
Essent (per 1-1-2009 Enexis)   26 februari 2009   niet ontvangen   nee  
KPN   26 februari 2009   niet ontvangen   nee  
Tilburgse woonstichting (Tiwos)   26 februari 2009   niet ontvangen (wel doorlopend overleg)   nee  
Rijksdienst voor Archeologie, Cultuurlandschap en Monumenten (per 11-5-2009 Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed)   26 februari 2009   niet ontvangen   nee  

Hieronder volgt een samenvatting van de overlegreactie(s) van de overlegpartners, die opmerkingen hebben gemaakt, met het gemeentelijke standpunt dienaangaande.

Waterschap De Dommel

1. Het waterschap zou graag de in Hoofdstuk 6 genoemde verwachte toename van de afwaterende oppervlakte aangepast zien naar 274 m².

2. Het waterschap verzoekt in Hoofdstuk 6 toe te voegen dat geen uitlogende materialen zullen worden toegepast.

3. Het waterschap verzoekt in Hoofdstuk 6 op te nemen dat de concrete uitwerking van de waterhuishouding in overleg met het waterschap plaats zal hebben.

Standpunt gemeente

Ad 1, 2 en 3: De opmerkingen worden overgenomen.