Type plan: wijzigingsplan
Naam van het plan: Klaassenstraat 16 te Made
Status: vastgesteld
Plan identificatie: NL.IMRO.1719.1wp21klaassenstr16-vg01

Regels

1 Inleidende regels

Artikel 1 Begrippen

In deze regels wordt verstaan onder:
 
1.1 plan:
het bestemmingsplan ‘Klaassenstraat 16 te Made‘ met identificatienummer NL.IMRO.1719.1wp21klaassenstr16-vg01 van de gemeente Drimmelen;
 
1.2 wijzigingsplan:
de geometrisch bepaalde planobjecten met bijbehorende regels;
 
1.3 verbeelding:
de analoge en digitale voorstelling van de in het bestemmingsplan opgenomen digitale ruimtelijke informatie.

2 Algemene regels

Artikel 2 Toepassingsverklaring

2.1 Toepassingsverklaring verbeelding

Dit wijzigingsplan wijzigt de verbeelding behorende bij het bestemmingsplan 'Kern Made' van de gemeente Drimmelen, zoals vastgesteld op 21 april 2013, overeenkomstig de wijze, zoals vervat in de verbeelding behorende bij onderhavig wijzigingsplan.

2.2 Toepassingsverklaring regels

Op dit wijzigingsplan zijn de regels van het bestemmingsplan ‘Kern Made', van de gemeente Drimmelen, zoals vastgesteld op 21 april 2013, van toepassing met de volgende aanvullingen:
 
• Aanvulling in artikel 17.2.1 'Hoofdgebouwen en bijbehorende bouwwerken': 
  1. In afwijking van het genoemde in lid a, zijn erkers aan de voorzijde van de woning buiten het bouwvlak niet toegestaan;
  2. Ter plaatse van de bouwaanduiding 'specifieke bouwaanduiding - overkappingen' zijn overkappingen toegestaan met een maximale oppervlakte van 50 m2.
 
• Aanvulling in artikel 17 'Wonen':
 
17.5 Voorwaardelijke verplichting parkeren
  1. bij de uitoefening van de bevoegdheid voor het verlenen van een omgevingsvergunning voor bouwen en/of afwijken dient tenminste voldaan te worden aan de gemeentelijke vastgestelde beleidsregels met betrekking tot het parkeren, zoals die gelden op het tijdstip van de aanvraag om een omgevingsvergunning;
  2. het bevoegd gezag kan omgevingsvergunning verlenen voor het afwijken van het bepaalde in sub a. indien wordt voorzien in een parkeervoorziening, die gelet op de parkeerbelasting naar aard en invloed op de omgeving gelijkwaardig is als bedoeld in sub a., daarbij rekening houdend met de reeds bestaande bebouwing ter plaatse en de mogelijkheid van dubbelgebruik;
  3. parkeergelegenheid die is gerealiseerd om te voorzien in voldoende parkeergelegenheid dient in stand te worden gehouden.  

3 Overgangs- en slotregels

Artikel 3 Slotregel

Deze regels worden aangehaald als:
Regels van het wijzigingsplan “Klaassenstraat 16 te Made”.

 
Aldus vastgesteld in de collegevergadering van 9 november 2021
 
de secretaris,de burgemeester,  
...............................   ................................