direct naar inhoud van 5.3 Bestemmingsregels
Plan: Baanhoek 75 - 81
Status: vastgesteld
Plantype: bestemmingsplan
IMRO-idn: NL.IMRO.0610.bp04baanhoek7581-3001

5.3 Bestemmingsregels

In het hoofdstuk bestemmingsregels zijn alle bestemmingen opgenomen met de daarbij behorende bestemmingsomschrijving. Waar noodzakelijk is gebruikgemaakt van aanduidingen om toegestaan gebruik nader te specificeren.

5.3.1 Bedrijf

De gronden met de bestemming Bedrijf zijn bestemd voor bedrijven uit ten hoogste categorie 2 van de standaard Staat van Bedrijfsactiviteiten. Ter plaatse van de aanduiding 'specifieke vorm van bedrijf - 1' is tevens een las- en constructiebedrijf uit categorie 3.2 toegestaan. Gebouwen en overkappingen mogen uitsluitend worden gebouwd binnen het aangegeven bouwvlak.

Met een omgevingsvergunning kunnen - onder voorwaarden - bedrijven worden toegelaten uit een hogere milieucategorie of bedrijven die niet in de Staat van Bedrijfsactiviteiten zijn genoemd.

5.3.2 Tuin

De gronden met de bestemming Tuin zijn bestemd voor tuinen, erven en parkeervoorzieningen en perceelsontsluitingen. Er mogen uitsluitend bouwwerken, geen gebouwen en overkappingen zijnde, worden gebouwd. Het maximaal toelaatbare aantal woningen is met een aanduiding weergegeven.

5.3.3 Wonen

De uitoefening van aan-huis-gebonden beroepen of kleinschalige bedrijfsmatige activiteiten is onder voorwaarden toegestaan. Gebouwen en overkappingen zijn uitsluitend toegestaan binnen de bouwvlakken. Ter plaatse van de aanduiding 'maximum aantal wooneenheden' bedraagt het aantal woningen per bestemmingsplan ten hoogste het met de aanduiding aangegeven aantal.

5.3.4 Waterstaat - Waterkering

Deze dubbelbestemming is toegekend aan de gronden binnen de kern- en beschermingszone van de waterkering. Op deze gronden mogen ten behoeve van de dubbelbestemming Waterstaat - Waterkering bouwwerken, geen gebouwen zijnde, worden gebouwd. Bouwwerken ten behoeve van samenvallende bestemmingen mogen uitsluitend met een omgevingsvergunning van het bevoegd gezag worden gebouwd. De belangen van de waterkering mogen hierdoor niet onevenredig worden geschaad.

Binnen de kern- en (buiten)beschermingszone van de waterkering is tevens de Keur van het waterschap van toepassing. Voor allerlei werken en werkzaamheden in deze zone is een schriftelijke melding bij of een watervergunning van het waterschap nodig.