| Plan: | DWL-de Esch | 
|---|---|
| Status: | onherroepelijk | 
| Plantype: | bestemmingsplan | 
| IMRO-idn: | NL.IMRO.0599.BP1003DWLdeEsch-oh01 | 
De voor "Natuur - Natuurgebied" aangewezen gronden zijn bestemd voor:
Op de voor "Natuur - Natuurgebied" bestemde gronden mogen uitsluitend worden gebouwd: bouwwerken, geen gebouwen zijnde, zoals erf- of perceelafscheidingen, tot een hoogte van 2 meter.
Ter plaatse van de aanduiding "recreatie" op de verbeelding, zijn ten behoeve van een manege maximaal 3 niet voor bewoning bestemde bouwwerken toegestaan, waarvan de grondoppervlakte in totaal maximaal 330 m2 mag bedragen en de maximum bouwhoogte niet meer dan 5 meter.
Voor zover de gronden mede zijn bestemd voor "Waarde - Archeologie - 2", "Waarde - Archeologie - 4" en "Waterstaat - Waterkering", is voor het bouwen het bepaalde ter zake in genoemde bestemming mede van toepassing.
Binnen de functie "recreatie" als bedoeld in het eerste lid sub d is het toegestaan maximaal 15 parkeerplaatsen te scheppen.