Artikel
De voor ‘Bedrijf - Verkooppunt van motorbrandstoffen’ aangewezen gronden zijn bestemd voor:
a. gebouwen ten behoeve van:
met daaraan ondergeschikt:
b. groenvoorzieningen;
c. parkeervoorzieningen;
d. wegen, straten en paden;
e. water;
f. openbare nutsvoorzieningen;
met de daarbij behorende:
g. tuinen, erven en terreinen;
h. bouwwerken, geen gebouwen zijnde.
Voor het bouwen van de in lid 6.1 onder a. genoemde gebouwen gelden de volgende regels:
a. een gebouw zal binnen een bouwvlak worden gebouwd;
b. ter plaatse van de aanduiding ‘maximale goot-, bouwhoogte (m) en maximum bebouwingspercentage (%)’ zal de goothoogte van een gebouw ten hoogste de in die aanduiding aangegeven goothoogte, de bouwhoogte van een gebouw ten hoogste de in die aanduiding aangegeven bouwhoogte en het bebouwingspercentage van een bouwvlak ten hoogste het in die aanduiding aangegeven percentage bedragen.
6.2.2 Bouwwerken, geen gebouwen zijnde
Voor het bouwen van de in lid 6.1 onder h. genoemde bouwwerken, geen gebouwen zijnde, gelden de volgende regels:
a. de bouwhoogte van erf- en
terreinafscheidingen zal ten hoogste
b.
de bouwhoogte van de overige bouwwerken,
geen gebouwen zijnde, zal ten hoogste
Tot een gebruik, strijdig met de bestemming, wordt in ieder geval gerekend:
a. het gebruik van de in lid 6.1 onder a. genoemde bedrijfsgebouwen voor bewoning;
b. het gebruik van de gronden en bouwwerken voor detailhandel, tenzij:
c. het gebruik van de gronden en bouwwerken ten behoeve van de opslag van LPG;
d. het gebruik van de gronden en bouwwerken als vulpunt van LPG;
f. het gebruik van de gronden en bouwwerken als afleverzuil LPG, tenzij de gronden ter plaatse zijn aangeduid als ‘specifieke vorm van bedrijf - afleverzuil LPG’;
g. het gebruik van de gronden en bouwwerken voor de opslag en verkoop van vuurwerk;
h. het gebruik van de gronden en bouwwerken als horecabedrijf.
Burgemeester en wethouders kunnen het bestemmingsplan wijzigen in die zin dat:
a. de oppervlakte van een aangegeven bouwvlak wordt vergroot dan wel de ligging van een aangegeven bouwvlak wordt gewijzigd, mits:
b. in een bouwvlak in een aanduiding ‘maximale goot-, bouwhoogte (m) en maximum bebouwingspercentage (%)’ een andere goothoogte en/of andere bouwhoogte, mits:
c. in een aanduiding ‘maximale bouwhoogte (m)’ een grotere bouwhoogte voor het bouwen van bouwwerken, geen gebouwen zijnde, wordt aangegeven, mits:
- de
bouwhoogte van andere bouwwerken, geen gebouwen zijnde, ten hoogste
Burgemeester en wethouders kunnen toepassing geven aan de in lid 6.4.1 bedoelde wijzigingsbevoegdheden indien hierdoor geen onevenredige afbreuk wordt gedaan aan: